Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nic a nic się nie zmieniło, paru krzykaczy z Czechowa dalej trolluje na forach. Najzabawniejsze to przekonywanie, że na górkach nie ma śmieci haha. Jeszcze chwila i się okaże, że tam od dawna jest rezerwat żubra.
Zaiste jest to rezerwat zubra ale takiego w butelce,ponoc wystepuja tez szalone kaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi to infrastruktura? :))) Ot żartowniś. A uzbrojenie, sieć kanalizacyjna, gaz, prąd, woda, to gdzie? Mam dla ciebie propozycję buduj sobie bloki pod Zamkiem. Tam jest dopiero zajebista infrastruktura - Unii Lubelskiej, Tysiąclecia, Lwowska! Infrastruktura jak marzenie. Super powód, żeby zrobić też bloki na Błoniach pod zamkiem.
Bloki pod zamkiem byly by dawno w miejsce działek gdyby nie to,ze jest to bagno,ile sie austriacy nameczyli z galeria ile hektolitrow wody wypompowali to ich. Zaden developer sie tam nie porwie na budowe,majac nawet wszystkie pozwolenia od reki bo to samobojstwo i finansowa klapa. Myslisz,ze gorki otoczone z trzech stron przez osiedla,to trudny obszar jesli chodzi o infrastrukture i media,bo mi sie zdaje ze zarowno echo jak i tvb doskonale przeliczyli koszta tego przedsiewziecia,zanim ty zdazyles o tym pomyslec. A ze pieski nie beda srac wszedzie, bo ktos to troche ucywilizuje to juz inna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale szybko w tym roku wegetacja drzew ruszyla,szok czy foto szop :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
częściowa zabudowa tak całkowita nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadnej zabudowy na Górkach !!! We wszystkich planach zagospodarowania przestrzennego przez kilkadziesiąt lat miał tam być park dla mieszkańców Lublina. Dopiero kilka lat temu miasto poszło na "kompromis" i przeznaczyło 30 ha pod zabudowę. Teraz słowo " kompromis " oznacza już 40 ha.Jak tak dalej pójdzie to wskutek kolejnych " kompromisów" zostanie kilka ha parku a reszta stanie się gigantycznym blokowiskiem. Nad planami Górek pracowali kiedyś specjaliści, którzy doszli do wniosku, że ten teren musi zostać niezabudowany bo to korytarz napowietrzający miasto. W międzyczasie lawinowo wzrosła ilość samochodów a razem z nimi toksycznych spalin mających działanie kancerogenne. Bez przewietrzania będziemy tkwili zanurzeni w smogu. Ale co tam,  wymrzyjmy na raka bo TBV musi zarobić a władze miasta mają w głębokim poważaniu zdrowie mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze odnośnie śmieci, bo to jest główny argument pracowników dewelopera udzialających się na tym i innych forach. Panowie : śmieci to wasz problem . Waszym psim obowiązkiem jest posprzątać .Mam nadzieję, że wasze argumenty o zaśmieconych Górkach dotrą do Straży Miejskiej i straż weźmie się do roboty : czytaj wezwie was do posprzątania terenu a jeśli to nie pomoże nałoży surowe kary administracyjne. No niestety inni śmiecą ale to własciciel musi sprzątać. I ta zasada dotyczy każdego niezależnie od tego czy ma 100 m2 czy 100 ha !!! A argumenty typu trzeba zabetonować bo są śmieci są po prostu żenujące. Jeśli się dyskutuje na jakiś temat to trzeba ruszyć trochę mózgownica i wymyślić coś mądrzejszego. Czego wam serdecznie życzę bo , nie wiem jak inni , ale ja czuję się skonfundowany, że musze odpowiadać na tak beznadziejną argumentację ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym, żeby w końcu ucywilizować górki. Jeśli na 40ha pobudują bloki oraz domki jednorodzinne a na pozostałych 60 będzie zieleń, wszyscy powinni być zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co TBV zrobiło i zdaje się wciąż robi na Felinie to dla mnie 10/10. Trzypiętrowe eleganckie budynki w otoczeniu dużej ilości zieleni. Dokładnie tak sobie wyobrażam nowoczesne budownictwo.
  Też mi się podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV na Felinie: d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/f4/61/557eb7076df01_p.jpg?1434367844 Jeśli mniej więcej w ten sposób zabudują te 40 hektarów a na pozostałych 60 hektarach powstanie park i tereny rekreacyjne to podpisuję się pod takim projektem rękami i nogami. Taka zabudowa nie ma nic wspólnego z betonowaniem. Kolejny argument jest taki, że w tym miejscu pobudowana jest już infrastruktura, więc miasto nie musiałoby wydawać bóg wie jakich pieniędzy na budowanie dróg dojazdowych i komunikowanie osiedli z resztą miasta.
  Zgadzam się w całej rozciągłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV zbudowało już w Lublinie parę osiedli. Moje wrażenia jak najbardziej pozytywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa. Nowe m.p.z.p dla tego obszaru gotowe są już od miesiąca października ubiegłego roku i zostały przygotowane z jawnym naruszeniem art. 11 i 12 Ustawy o planowaniu przestrzennym, Ustawy o ochronie przyrody, Ustawy o rewitalizacji terenów gmin oraz Ustawy o miejscach pamięci narodowej. Przedstawicielka Urzędu Miasta Lublin kolejny raz poświadcza nieprawdę, bo poza przygotowanymi już przed ponad pół roku temu m.p.z.p dla tych terenów w dniu 1 marca bieżącego roku miało miejsce w ratuszu spotkanie w/s zabudowy Górek Czechowskich budynkami jedno i wielorodzinnymi i nie w 40, a 70% jeżeli uwzględnimy plany z 2005 roku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
js-budownictwo.pl/foto/mini/TBV%20osiedle%20premium%20WIZ_M2.jpg co o tym myślicie? to TBV z DMM, dla mnie spoko, jeśli tak samo albo podobnie będą wyglądać górki jestem absolutnie za tym, żeby dać TBV zielone światło
  francja elegancja, mnie się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę bloków a na reszcie niech stworzą park dla mieszkańców z elementami małej architektury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę bloków?  Kpiny sobie robisz ? Na 40 ha nie powstałoby parę bloków ale około 8 tysięcy mieszkań ( 150 bloków średniej wielkości ) dla mniej więcej 25 tysięcy ludzi. A to oznacza zadeptanie całych górek . Zostanie tylko goła ziemia i beton .Żeby zapewnić parkingi dla takiej masy rodzin trzeba będzie wybudować mnóstwo parkingów podziemnych. Na płycie parkingu urośnie rachityczna trawa a nie zieleń . W dodatku dotychczasowe dokonania TBV dowodzą wyraźnie, że ta spółka ma tendencję do maksymalizowania zysków poprzez dogęszczanie zabudowy do granic możliwości. Łatwo sobie wyobrazić tę górę betonu zamiast Górek. Problem nawet nie w tym, ze powstanie blokowisko bo nie pierwsze i nie ostatnie, a le w tym, ze właśnie tu. Na ostatnim w Lublinie  terenie cennym przyrodniczo, krajobrazowo i ekologicznie . Z punktu widzenia ochrony przyrody jest to teren tak samo cenny i reliktowy jak Stare Miasto w Lublinie dla urbanistów. Zniszczyć coś takiego to zbrodnia. A przede wszystkim blokowisko nie jest w interesie Lublinian. W tej chwili buduje się tysiące mieszkań w Lublinie. . Gdzie nie spojrzeć wszędzie pełno nowej zabudowy. Nie ma żadnego uzasadnienia by dla bloków , których mamy nadmiar niszczyć uniklalny teren. W dodatku to główny korytarz napowietrzający Lublin. Jeśli władze miasta wspólnie z TBV go zniszczą będziemy się dusić od smogu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...